قوانین و مقررات خشکبار تکین

 

۱. تمامی فعالیت‌های فروشگاه خشکبار تکین مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

 

۲. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خشکبار تکین می‌باشد. تمامی تصاویر محصولات، توضیحات متن محصولات و مقالات سایت خشکبار تکین توسط تیم تولید محتوا منتشر شده است. استفاده بدون اجازه از محتوای نام‌برده شده به منزله رعایت نکردن حق کپی‌رایت می‌باشد؛ از این‌رو جهت مشاهده‌ی این منظور از طریق مراجع قانونی پیگیری لازم را انجام می‌دهیم.

 

۳. محصولات خشکبار تکین مواد خوراکی و تغذیه‌ای می‌باشد. از این رو تمامی محصولات خریداری شده به دلیل مسائل بهداشتی و سلامتی معمولا پس‌گرفته نمی‌شود. برای انجام این مورد با پشتیبان ما تماس حاصل فرمایید.

 

۴. خرید شما از طریق درگاه پرداخت امن زرین پال صورت می‌گیرد. برای مشاهده‌ی فعالیت رسمی ما بر روی اینجا کلیک کنید. همچنین می‌توانید با تماس و اینستاگرام سفارش خود را ثبت و از طریق کارت به کارت پرداخت خود را انجام دهید.

 

۵. ارسال محصولات برای شهر تهران توسط پیک ویژه و برای شهرستان‌ها توسط شرکت ملی پست انجام می‌شود.

 

۶. فروشگاه ما با نام خشکبار تکین و با دامنه Takinnuts.com می‌باشد. سایت‌های مشابه با این نام هیچ ارتباطی با ما ندارند.

 

۷. تمامی نظرات ثبت شده در سایت ما در صورت وجود مسائل اخلاقی، سیاسی و مواردی که مغایر با قوانین کشور باشد حذف می‌شود.

 

۸. خشکبار تکین متعهد می‌شود که از تمام اطلاعات کاربران خود محافظت کرده و به هیچ سازمان و شخصی آن را واگذار نکند. مگر زمانی که مجبور به انجام این کار توسط مراجع قضایی و قانونی شود.

 

۹. برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی می‌توانید برگه راهنمای سفارش و خرید و درباره ما و برای تماس با همکاران ما به قسمت تماس‌ با‌ ما مراجعه کنید.